dołącz do nas na Facebooku
Zobacz również: Kontakt
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, aby otrzymywać nasz Newsletter.
Strona główna » AKTUALNOŚCI »

Projekt ERASMUS +

Dobry nauczyciel to taki, który kształci się przez całe życie. Nasi lektorzy też nie ustają w poszerzaniu swoich kompetencji zarówno w nauczaniu języka obcego, jak i stosowaniu nowoczesnych technologii komputerowych. Dlatego też CJO KONTAKT złożył projekt, na który otrzymał dofinansowanie w ramach projektu Erasmus + Edukacja Dorosłych (KA 1), by szkolić swoją kadrę za granicą w ciągu kolejnych 2 lat.

Łącznie w mobilnościach edukacyjnych na Malcie i w Hiszpanii wzięło udział 25 przedstawiciei kadry KONTAKT CJO: 16 lektorów i 9 osób odpowiedzialnych za tworzenie oferty edukacyjnej szkoy. Pogłębili oni w ten sposób wiedzę i umiejętności, które wsparte o nowe metody dydaktyczne przełożą się na atrakcyjność naszych kursów.

 

Zapraszamy na stronę poświęconą projektowi www.projekt.cjo.pl

 

W ramach projektu odbyły się następujące mobilności edukacyjne:


sierpień-październik 2015 - 6 anglistek wzięło udział w mobilnościach edukacyjnych w St Julians, na Malcie. W szkole ETI MALTA (Executive Training Institute Malta) ukończyły one kursy "Empowerment in ICT Skills. Making Use of Technology Tools". Przez 7 dni odświeżyły one swą metodyczną wiedzę, poznały możliwości jakie daje zastosowania nowych technologii w nauczaniu angielskiego. Jednocześnie poznały nauczycieli z różnych europejskich krajów i  zwiedziły środziemnomorską anglojęzyczną  Maltę, poznając jej piękno i historię.

sierpień-wrzesień 2015 - 8 hispanistów wzięło udział w mobilności edukacyjnej w Madrycie. W szkole AIL MADRID ukończyli oni kurs “Las TIC´s en el ámbito de la enseñanza del español”.  Przez 10 dni zgłębiali tajniki metodycznej wiedzy, poszerzali swoje umiejętności z zastosowania nowych technologii w nauczaniu hiszpańskiego, a jednocześnie intensywnie obcowali z językiem hiszpańskim, kulturą i historią Madrytu. Pozytywną hiszpańską energię, z którą wrócili, starają się Wam przekazać na swoich zajęciach!

listopad-grudzień 2015 - 2 osoby odpowiedzialne za tworzenie oferty edukacyjnej naszej szkoły wzięły udział w mobilności edukacyjnej typu "job shadowing" w Fundacion Para La Difusion de la Lengua y Cultura Españolas in Valladolid w Hiszpanii. Polegała ona na obserwacji różnych obszarów pracy tej instytucji, od pracy administracyjnej, poprzez zajęcia z języka hiszpańskiego dla obcokrajowców oraz wykorzystanie nowych technologii w pracy szkoły. Jednocześnie przez 8 dni uczestniczki intensywnie uczyły się języka hiszpańskiego, zwiedzały i poznawały kulturę i historię Valladolid i regionu.

 

kwiecień 2016 - 2 osoby odpowiedzialne za tworzenie oferty edukacyjnej naszej szkoły wzięły udział w mobilności edukacyjnej w St Julians, na Malcie. W szkole ETI MALTA (Executive Training Institute Malta) ukończyły one kurs "Empowerment in ICT Skills. Making Use of Technology Tools". Przez 7 dni odświeżyły one swą metodyczną wiedzę, poznały możliwości jakie daje zastosowania nowych technologii w nauczaniu jezyków i tworzeniu oferty edukacyjnej szkoły językowej. Jednocześnie poznały osoby zajmujące się edukacją dorosłych w różnych europejskich krajach i  zwiedziły środziemnomorską anglojęzyczną  Maltę, poznając jej piękno i historię.

 

maj 2016 - 2 osoby odpowiedzialne za tworzenie oferty edukacyjnej naszej szkoły wzięły udział w mobilności edukacyjnej typu "job shadowing" w Fundacion Para La Difusion de la Lengua y Cultura Españolas in Valladolid w Hiszpanii. Polegała ona na obserwacji różnych obszarów pracy tej instytucji, od pracy administracyjnej, poprzez zajęcia z języka hiszpańskiego dla obcokrajowców oraz wykorzystanie nowych technologii w pracy szkoły. Jednocześnie, przez 6 dni uczestnicy intensywnie uczyły się języka hiszpańskiego, zwiedzały i poznawały kulturę i historię Valladolid i regionu.

 

lipiec 2016 - 2 lektorów jezyka angielskiego oraz 1 osoba odpowiedzialna za tworzenie oferty edukacyjnej naszej szkoły wzięli udział w mobilności edukacyjnej w St Julians, na Malcie. W szkole ETI MALTA (Executive Training Institute Malta) ukończyli oni kurs "Empowerment in ICT Skills. Making Use of Technology Tools". Przez 7 dni odświeżyłli swą metodyczną wiedzę, poznali możliwości jakie daje zastosowania nowych technologii w nauczaniu jezyków i tworzeniu oferty edukacyjnej szkoły językowej. Jednocześnie poznali osoby zajmujące się edukacją dorosłych w różnych europejskich krajach i  zwiedziły środziemnomorską anglojęzyczną  Maltę, poznając jej piękno i historię.

 

sierpień 2016 - 1 osoba odpowiedzialna za tworzenie oferty edukacyjnej naszej szkoły wzięła udział w mobilności edukacyjnej typu "job shadowing" w Fundacion Para La Difusion de la Lengua y Cultura Españolas in Valladolid w Hiszpanii. Polegała ona na obserwacji różnych obszarów pracy tej instytucji, od pracy administracyjnej, poprzez zajęcia z języka hiszpańskiego dla obcokrajowców oraz wykorzystanie nowych technologii w pracy szkoły. Jednocześnie, przez 6 dni uczestnik intensywnie obcował z językiem hiszpańskim, zwiedzał i poznawał kulturę i historię Valladolid i regionu.

 

wrzesień 2016 - 1 osoba odpowiedzialna za tworzenie oferty edukacyjnej naszej szkoły wzięła udział w mobilności edukacyjnej typu "job shadowing" w Fundacion Para La Difusion de la Lengua y Cultura Españolas in Valladolid w Hiszpanii. Polega ona na obserwacji różnych obszarów pracy tej instytucji, od pracy administracyjnej, poprzez zajęcia z języka hiszpańskiego dla obcokrajowców oraz wykorzystanie nowych technologii w pracy szkoły. Jednocześnie, przez 6 dni uczestniczka intensywnie obcowała z językiem hiszpańskim, wzięła udział w zajęciach tego języka, zwiedzała ii poznawała kulturę i historię Valladolid i regionu. 

 

 

 

 

 

Zobacz również

 

► ZWYCIĘZCA plebiscytu na SZKOŁĘ WARTĄ POLECENIA '2014
► w TRÓJCE NAJLEPSZYCH SZKÓŁ
w POZNANIU 

► ZWYCIĘZCA rankingu poznańskich szkół Magazynu Stud.

 

 

Wybierz swój język