dołącz do nas na Facebooku
Zobacz również: Kontakt
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, aby otrzymywać nasz Newsletter.
Strona główna »

Dlaczego warto?

Dlatego, że w KONTAKCIE jest zawsze doskonała atmosfera i cały nasz zespół robi wszystko żeby słuchacze osiągnęli swoje cele językowe jednocześnie czerpiąc z nauki jak najwięcej przyjemności:)

Potwierdzeniem są nasze osiągnięcia - m.in.:

 

► ZWYCIĘZCA plebiscytu na SZKOŁĘ JĘZYKOWĄ WARTĄ POLECENIA '2014 organizowanego przez

► W PIERWSZEJ TRÓJCE NAJLEPSZYCH SZKÓŁ JĘZYKOWYCH W POZNANIU w rankingu tygodnika

► ZWYCIĘZCA rankingu POZNAŃSKICH SZKÓŁ JĘZYKOWYCH Magazynu Studenckiego

 

W latach 2002-2006 tygodnik Newsweek Polska co roku przeprowadzał Ranking Szkół Językowych. Ze względu na wysoką jakość nauczania KONTAKT znajduje się w ścisłej czołówce tych rankingów! W ostatnim przeprowadzonym przez Newsweek rankingu szkoła zajęła trzecie miejsce.

Ponadto, w 2008 roku w Rankingu Szkół Językowych  Magazynu Studenckiego ?dlaczego  KONTAKT zajął drugie miejsce, a rok później we wrześniu 2009 roku KONTAKT zajął zaszczytne pierwsze miejsce pośród wszystkich poznańskich szkół.

KONTAKT zwyciężył również w najnowszym plebiscycie GŁOSU WIELKOPOLSKIEGO  na SZKOŁĘ WARTĄ POLECENIA '2014 zdobywając ponad połowę więcej głosów niż druga z kolei szkoła.

To przede wszystkim dzięki naszym byłym i obecnym słuchaczom, którzy wspólnie z nami tworzą niepowtarzalną atmosferę i z którymi pozostajemy na zawsze w KONTAKCIE:)

Dziękujemy.

 

 

► ZWYCIĘZCA plebiscytu na SZKOŁĘ WARTĄ POLECENIA '2014
► w TRÓJCE NAJLEPSZYCH SZKÓŁ
w POZNANIU 

► ZWYCIĘZCA rankingu poznańskich szkół Magazynu Stud.

 

 

Wybierz swój język