KONTAKT - Poznań, Plac Bernardyński 1A/1

What's Up - Festiwal Kultury Anglojęzycznej

 

Kontakt jest pomysłodawcą i organizatorem wyjątkowego wydarzenia skupiającego się na kulturze anglojęzycznej. To cykl eventów kulturalno-językowych. Chcemy przekazać naszym słuchaczom ale również wszystkim mieszkańcom Poznania pasję nie tylko do języka obcego, ale również do kultury krajów anglojęzycznych. Jednocześnie chcemy wszystkich zmotywować do podnoszenia kwalifikacji językowych i wyróżnienia się dzięki nim na rynku pracy.

Bez angielskiego ani rusz!

Wstęp na imprezy jest bezpłatny za wyjątkiem seansów w kinie Muza, gdzie bilet kosztuje 8zł.

2. FESTIWAL KULTURY ANGLOJĘZYCZNEJ WHAT'S UP?

Od 28 lutego aż do 4 marca weźmiemy w obroty wasze umiejętności językowe. Zapraszamy na 2. Festiwal Kultury Anglojęzycznej What's up?

W programie liczne zajęcia językowe: Business English, fonetyka brytyjska i amerykańska, warsztaty gramatyczne, angielski od podstaw dla słuchaczy 50+, a także pokazowa sesja egzaminacyjna TOEIC Listening & Reading. Poza tym nieco kultury, czyli zajęcia taneczne, Irlandzki Czwartek w kinie Muza, prezentacja - dlaczego Henryk VIII Tudor miał 6 żon? Przybliżymy Wam również tematykę szekspirowską. Dawką motywacji do nauki angielskiego będą też prezentacje podróżnicze o Irlandii i Hawajach. A na zakończenie festiwalu wysłuchamy koncertu - Songs from the Wood…To co? Widzimy się na festiwalu?

Mamy nadzieję, że spotkamy się na Festiwalu i że uda się nam zapalić Was do nauki w 2 semestrze w Kontakcie – zapisy trwają

Relacje sprawdzajcie na Facebooku

2. FESTIWAL KULTURY ANGLOJĘZYCZNEJ WHAT'S UP? na Facebooku

Więcej o kursach języka angielskiego i innych języków w Poznaniu i za granicą znajdziesz TUTAJ.

uczymy od 2000 roku
małe grupy
dopasowany poziom
bezpłatny test i rozmowa
centrum egzaminacyjne
26 własnych sal
centrum Poznania
rowerem na kurs