dołącz do nas na Facebooku
Zobacz również: Kontakt
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, aby otrzymywać nasz Newsletter.
Strona główna »

Nasze kursy

KURSY WAKACYJNE 2017

Wakacje letnie to najlepszy czas, by spróbować nauki nowego języka lub w końcu nadrobić zaległości i poćwiczyć język, który się nieco zaniedbało. Letni kurs to również świetna okazja, by uniknąć 3-miesięcznej wakacyjnej przerwy, która dzieli kursy semestralne i w zauważalny sposób pomniejsza zasoby słownictwa oraz swobodę komunikacji.

 

Oferujemy do wyboru język ANGIELSKI, HISZPAŃSKI, NIEMIECKI, WŁOSKI, FRANCUSKI, ROSYJSKI, PORTUGALSKI na wszystkich poziomach zaawansowania. Konwersacje w małych grupach, zajęcia indywidualne, język angielski w pracy TOEIC. A dla żądnych językowych przygód za granicą - kursy wyjazdowe w Europie.

więcej
Metodyka
więcej
ZAJĘCIA DODATKOWE
więcej
Miejsca zajęć
więcej
Angielski w środowisku pracy
więcej
Kursy egzaminacyjne
więcej
Zajęcia indywidualne
więcej
Zajęcia przez skype
więcej
Kursy za granicą

W 2009 r, szukając dla naszych słuchaczy nowych możliwości nauki języków, wprowadziliśmy do naszej oferty kursy wyjazdowe do Hiszpanii. Po 3 latach udanej współpracy, zachęceni entuzjastycznymi opowieściami uczestników, poszerzyliśmy ofertę kursów o inne, atrakcyjne rejony Europy.  Szkoły dobieramy bardzo starannie-znamy ich personel, obejrzeliśmy ich siedziby, sale lekcyjne i wyposażenie. Załatwiamy nieodpłatnie wszelkie formalności związane z zapisem oraz przyjmujemy wpłaty. Dzięki temu słuchacze otrzymują rzetelne informacje, a także unikają kosztów prowizji od przelewów zagranicznych. Jako stałemu partnerowi udaje się nam wynegocjować najlepsze noclegi i korzystne warunki finansowe dla naszych słuchaczy.

więcej

 

► ZWYCIĘZCA plebiscytu na SZKOŁĘ WARTĄ POLECENIA '2014
► w TRÓJCE NAJLEPSZYCH SZKÓŁ
w POZNANIU 

► ZWYCIĘZCA rankingu poznańskich szkół Magazynu Stud.

 

 

Wybierz swój język