dołącz do nas na Facebooku
Zobacz również: Kontakt
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, aby otrzymywać nasz Newsletter.
Strona główna »

Oferta dla firm

angielski, hiszpański, niemiecki, francuski, włoski, rosyjski, portugalski, arabski, polski dla obcokrajowców

 

Centrum Języków Obcych "KONTAKT" od 2000 roku prowadzi szkolenia językowe w firmach i instytucjach. Kursy prowadzone są przez lektorów z wyższym wykształceniem filologicznym i metodycznym, którzy posiadają doświadczenie w uczeniu osób dorosłych na rozmaitych poziomach zaawansowania.

Zadaniem stosowanej przez lektorów metody komunikatywnej jest przełamanie bariery językowej oraz umożliwienie słuchaczom swobodnego funkcjonowania w środowisku obcojęzycznym - zarówno na polu zawodowym, jak i towarzyskim czy turystycznym. Najważniejszym założeniem współczesnej metodyki jest przede wszystkim rozwijanie umiejętności mówienia i rozumienia ze słuchu - głównie temu celowi podporządkowany jest program nauczania. Zajęcia prowadzone są w sposób łączący naukę z rozrywką i integracją zespołu z wykorzystaniem przeróżnych pomocy dydaktycznych.

CJO KONTAKT prowadzi dokumentację kursu, z uwzględnieniem wszelkich wskazówek szkolonej firmy - programy nauczania, listy obecności, wyniki testów, raporty postępów słuchaczy oraz ankiety badające stopień ich zadowolenia.

Na koniec kursu szkoła wystawia świadectwa, może także przeprowadzić egzaminy TOEIC i WiDaF lub zgłosić słuchaczy na egzaminy w innym ośrodku egzaminacyjnym.  

 

Szkoła proponuje firmom 3 warianty współpracy:

 

1) skierowanie wybranych pracowników na kursy w grupach otwartych (liczących 7-10 osób), których zajęcia odbywają się w siedzibach szkoły, tj. w centrum, na Ratajach i Winogradach; w takim wypadku firma zakupuje ZAPROSZENIA na kurs językowy, które przekazuje w ramach premii swoim pracownikom. Posiadacz Zaproszenia zgłasza się do szkoły, gdzie po zakwalifikowaniu na odpowiedni poziom zaawansowania wybiera termin, lokalizację zajęć i rozpoczyna naukę. Rozwiązanie to sprawdza się szczególnie, gdy poziom zaawansowania osób kierowanych na szkolenie jest zbyt zróżnicowany i nie pozwala na stworzenie jednolitych grup wewnątrz firmy.  

W roku szkolnym 2015/16 szkoła oferuje dwa rodzaje Zaproszeń:

O wartości 435 – kurs 1 x 90 min tyg (30 godz. lekc)

O wartości 780 zł – kurs 2 x 90 min tyg (60 godz. lekc)

 

2) Szkolenia grupowe i indywidualne dla pracowników firmy w siedzibie szkoły. W takim wypadku z pracowników firmy stworzone zostają grupy. Słuchacze dojeżdżają na zajęcia do wybranej przez siebie siedziby szkoły – do centrum Poznania, na Rataje lub Winogrady. Liczba grup,  ich liczebność, a także częstotliwość i dokładne terminy zajęć dostosowane zostają do potrzeb uczestników kursu.

 

3) Szkolenia grupowe i indywidualne dla pracowników firmy w jej siedzibie. W takim wypadku to lektorzy dojeżdżają na zajęcia, które prowadzone są w miejscu pracy słuchaczy. W przypadku bardziej licznych grup firma  powinna udostępnić na potrzeby kursu salę szkoleniową, w przypadku zajęć indywidualnych lub w małych grupach, zajęcia mogą się odbywać w gabinetach słuchaczy. Liczba grup,  ich liczebność, a także częstotliwość i dokładne terminy zajęć dostosowane zostają do potrzeb uczestników kursu.

 

 4) Lekcje na skype. W naszej ofercie mamy również kursy na SKYPE. Taki sposób prowadzenia zajęć cieszy się w ostatnim czasie dużą popularnością, szczególnie wśród osób zabieganych, które cenią swój czas.


Ceny szkoleń firmowych rozpoczynają się od 61 zł za 45 min brutto. Szczegółowa wycena kursu jest zawsze zależna od liczby wykupionych godzin lekcyjnych, od terminów i lokalizacji szkoleń oraz możliwości stworzenia bloków zajęć dla lektora. Jeżeli któraś z opisanych form współpracy zainteresowała Państwa firmę, prosimy o kontakt. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, szczegółowo wycenimy interesujący Państwa wariant nauki, a także, w razie potrzeby, zorganizujemy lekcję pokazową.

 

 

KTO KORZYSTAŁ JUŻ Z NASZYCH KURSÓW?

 

ZOBACZ TUTAJ


Zapytanie o szkolenie dla firmy
Nazwa firmy*:
Osoba kontaktowa*:
Telefon*:
Adres e-mail*:
Język*:
Poziom zaawansowania*:
Rodzaj kursu*:
Liczba kursów grupowych:
Liczba kursów indywidualnych:
W przypadku kilku kursów - Czy istnieje możliwość zblokowania kilku zajęć jednego dnia pod rząd dla 1 lektora?*:
Lektor polski czy native speaker*: lektor polski    native speaker
Lokalizacja zajęć*:
Adres siedziby firmy (w przypadku zajęć w siedzibie firmy):
Czas trwania zajęć*:
Jak często mają odbywać się zajęcia?*:
Kiedy mogą odbywać się zajęcia? Proszę zaznaczyć wszystkie możliwe przedziały czasowe
Poniedziałek: od do
Wtorek: od do
Środa: od do
Czwartek: od do
Piątek: od do
Sobota: od do
Jak długo ma trwać kurs*:
Dodatkowe informacje:

 

► ZWYCIĘZCA plebiscytu na SZKOŁĘ WARTĄ POLECENIA '2014
► w TRÓJCE NAJLEPSZYCH SZKÓŁ
w POZNANIU 

► ZWYCIĘZCA rankingu poznańskich szkół Magazynu Stud.

 

 

Wybierz swój język