KONTAKT - Poznań, Plac Bernardyński 1A/1

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

ANGIELSKI, HISZPAŃSKI, NIEMIECKI, WŁOSKI, ROSYJSKI, FRANCUSKI, PORTUGALSKI, POLSKI, INNE

Jeśli Twój tryb życia, praca lub częste wyjazdy utrudniają Ci udział w regularnych zajęciach grupowych, a przy tym chcesz, by lektor poświęcił Ci całą swoją uwagę, to PAKIET ZAJĘĆ INDYWIDUALNYCH został stworzony właśnie dla Ciebie.

Mamy dla Ciebie zajęcia o dużej elastyczności organizacyjnej. Sam wybierzesz intensywność, terminy i rodzaj kursu. Z nami właściwie wykorzystasz swój cenny czas. Jeśli będzie to konieczne, będziesz mógł zmienić dni i godziny, odrobić odwołane zajęcia, a w czasie podróży wybrać lekcję na Skype.  

Weźmiemy pod uwagę Twoje umiejętności i potrzeby, dobierając odpowiedni program, tematykę kursu, a także lektora, którzy zna się na rzeczy. Zajęcia odbędą się w centrum Poznania, w ładnych i przytulnych wnętrzach zabytkowej kamienicy. Zapomnisz o swych wcześniejszych szkolnych doświadczeniach. Poczujesz się jak w domu, polubisz naukę języka, a my pokażemy Ci, jak przyjemny i owocny może być kurs indywidualny.

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE PRZEZ INTERNET

Zajęcia indywidualne przez internet zostały stworzone dla osób, które ze względu na tryb życia, pracę lub częste wyjazdy nie mogą przeznaczyć dużo czasu na naukę języków. Nie tracąc czasu na dojazdy na kurs, słuchacz może uczyć się wygodnie w domu lub w pracy. Nie ma znaczenia, gdzie mieszka, czy jest w domu, czy też w podróży służbowej. Dzięki temu lekcje odbywają się regularnie, nawet podczas wyjazdów.

Taki sposób nauczania sprawdza się na każdym poziomie. Program nie różni się od tradycyjnych lekcji. Zajęcia mogą być oparte na pracy z podręcznikiem. Materiały uzupełniające książkę, jak zadania domowe i dodatkowe ćwiczenia, słuchacz otrzymuje od lektora mailem. Kurs może być również prowadzony na podstawie autentycznych tekstów i artykułów. W takim przypadku lektor z wyprzedzeniem przesyła słuchaczowi materiały, które będą realizowane podczas lekcji lub udostępnia swój pulpit podczas zajęć.

Warunki techniczne:

Do zajęć przez przez Internet potrzebny jest tylko komputer stacjonarny lub laptop z kartą dźwiękową, słuchawkami i mikrofonem lub smatfon oraz oczywiście dostęp do Internetu. W przypadku korzystania z platformy Skype bezpłatne oprogramowanie można znaleźć pod adresem www.skype.com i zainstalować na swoim komputerze. Korzystając z platformy Zoom.us nie jest konieczne instalowanie oprogramowania, tylko dostęp przez przeglądarkę internetową.

POLISH FOR FOREIGNERS

 

FORMULARZ:

uczymy od 2000 roku
małe grupy
dopasowany poziom
bezpłatny test i rozmowa
centrum egzaminacyjne
26 własnych sal
centrum Poznania
rowerem na kurs